Opis posla za roditelje
Posao pruža neograničene mogućnosti za osobni rast i besplatne zagrljaje za život, ako igrate svoje karte ispravno.

OPIS POSLA: Dugoročni timski igrači potrebni za izazovan, trajan rad u često kaotičnom okruženju. Kandidati moraju posjedovati izvrsne komunikacijske i organizacijske vještine te biti spremni raditi promjenjivo radno vrijeme, što će uključivati ​​večeri i vikendi te česte 24-satne smjene po pozivu. Potrebna su neka putovanja preko noći, uključujući izlete na primitivna mjesta za kampiranje tijekom kišnih vikenda i beskrajne sportske turnire u dalekim gradovima. Putni troškovi se ne nadoknađuju. Također su potrebne obilne kurirske dužnosti.

ODGOVORNOST: Na licu mjesta mora se osigurati osnovna životna vještina, poput puhanja nosa. Moraju imati snažne vještine u pregovorima, rješavanju sukoba i upravljanju krizama. Mora biti u stanju razmišljati izvan okvira, ali ne izgubiti trag okvira, jer će vam ga najvjerovatnije trebati za školski projekt.

Morate pomiriti isplatu novca u gotovini i pošteno upravljati proračunima i resursima, osim ako ne želite čuti: "Dobio je više od mene!" do kraja života. Također, moraju biti u stanju sigurno upravljati motornim vozilima u glasnim i nepovoljnim uvjetima, istodobno vježbajući gore spomenute vještine u rješavanju sukoba.

Mora biti u mogućnosti birati svoje bitke i držati se svojih oružja. Mora biti izdržati kritiku poput "ne znate ništa". Morate biti voljni da ga se mrze barem privremeno, dok nekome ne bude potrebno 5 dolara za klizanje. Mora biti voljno gristi jezik više puta.

Isto tako, mora posjedovati fizičku izdržljivost čopora i biti u stanju da ide od nule do 60 mph u tri sekunde ravno u slučaju da, ovaj put, vriskovi iz dvorišta nisu nekoga samo zaplače vuk.

Morate se suočiti sa poticajnim tehničkim izazovima, kao što su popravak malih naprava, tajanstveno tromi zahodi i zapečeni patentni zatvarači.

Obavezno pregledavati telefonske pozive, održavati kalendare i koordinirati proizvodnju više projekata za domaću zadaću. Moraju imati sposobnost planiranja i organiziranja druženja za klijente svih dobnih skupina i mentalne stavove.

Morate biti spremni biti neophodni jednu minutu, a sramota sljedeću.

Mora se nositi s montažom i sigurnosnim testiranjem proizvoda od pola milijuna jeftinih, plastičnih igračaka i uređaja s baterijama.

Također, mora imati visoko energičan poduzetnički duh, jer će vam „prikupljač sredstava“ biti srednje ime.

Moraju imati raznoliku bazu znanja kako bi mogli odgovoriti na pitanja poput "Što pokreće vjetar?" Uvijek se treba nadati najboljem, ali biti spreman na najgore.

Mora preuzeti konačnu i potpunu odgovornost za kvalitetu krajnjeg proizvoda.

Odgovornosti također uključuju podno održavanje i radove na domu u čitavom objektu.

MOGUĆNOST ZA NAPREDAK I PROMICIJU: Gotovo ništa. Vaš je posao godinama ostati na istom položaju, bez prigovaranja, neprekidno prekvalificirati i nadograđivati ​​svoje vještine kako bi vas oni koji su zaduženi na kraju nadmašili.

PRETHODNO ISKUSTVO: Nije potrebno, nažalost. Obuka na radnom mjestu koja se nudi u neprestanom iscrpljivanju.

Žice i kompenzacije: Plaćate ih, nudeći česte povišice i bonuse.

Plaćanje balonom dolazi kada napune 18 godina zbog pretpostavke da će im fakultet pomoći da postanu financijski neovisni. Kad umreš, daješ im sve što ostane. Najčudnija stvar ove sheme obrnute plaće je da zapravo uživate u njoj i želite da biste mogli učiniti više.

PREDNOSTI: Iako se ne nude zdravstveno ili stomatološko osiguranje, penzija, naknada za školarinu, ne plaćaju godišnji odmor i ne nude opcije zaliha, posao nudi neograničene mogućnosti za osobni rast i besplatne zagrljaje za život, ako igrate svoje karte ispravno.

Upute Video: DNEVNJAK - Roditelji na fejsbuku (Travanj 2024).